» Poradna » Ostatní

Zapoměl jsem heslo na steam, jak jej obnovit nebo zadat jiné,děkuji.

Mám zakoupené hry na stamu, ale dlouho jsem nehrál a zapoměl jsem heslo.Jak jej mám obnovit, nebo zadat jiné.Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Kydyby ses trochu namáhal, tak by sis všimnul, že všude kolem přihlašovacího dialogu na tebe skáče nápověda pro potíže s přihlašováním...

Teď jsem našel heslo, ale stále mi to píše ,že je neplatné,co s tím?

Tady ti heslo nikdo neobnoví, musíš použít nástroje steamu. Hned někde kolem přihlašovacího formuláře do Steamu máš odkaz pro řešení problémů s přihlášením. Nicméně pokud víš na 100%, že to je správné heslo (vč. malých velkých písmen atd.) a přesto nefunguje, tak to heslo bylo slabé a někdo ho uhodl a sebral ti účet.

dobry den nemuzu se dostat na heslo u uctu datwerk

ZAPOMEL SEM HESLO NA STEAM.KTERY JE POTREBA NA INSTALACE HER. PROSIM JAK ZADAT NOVY