Zapojím GTX 1050Ti do zakl?

Dobrý den, chtěl bych se zepat jestli do této 78LMT-USB3-R2 zakladní desky, zapojím https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1050-ti-g... Díval jsem se na Napájecí konektory, grafická karta měla 1x 6pin PCIea zakladní deska má jenom 1× 8pinový ATX 12V napájecí konektor1× 24pinový ATX hlavní napájecí konektor.

Odpovědi na otázku

Kartu zapojíte do PCI-Express slotu pro grafickou kartu, na vaší desce je to ten horní dlouhý těsně pod chladičem čipsetu.Karta má 6pin konektor, do toho zapojíte patřičný konektor ze zdroje.Pokud máte nějaký slabší zdroj nebo starší zdroj, který nemá 6pin (případně 6+2) PCI-e pin kablék, můžete si koupit redukci z molex konektorů, viz napřiklad: https://www.czc.cz/akasa-redukce-napajeni-2x... Většina karet GTX1050Ti ale žádný napájecí konektor nemá a vystačí si s napájením z desky, není to ale příklad vámi vybrané. Otázkou je zda kupovat právě tuto MSI kartu, 1050Ti mají nízký odběr a nijak zvlášť ty karty netopí a i nejlevnější varianta té karty bude mít tiché chlazení. Oproti té MSI kartě můžete ušetřit až 800 korun, což je na kartě za 5000 dost výrazný rozdíl.

Já potřebuju nějakou kartu s více chladiči, protože mám docelá topící procesor, takže, aby to trochu ofukovalo i ten procák

Co má společného chlazení grafické karty s procesorem? Jak si jako představujete, že to bude ofukovat?

Spletl jsem se přidavné napájení se dáva ze zdroje. .Jinak všechno pojede.

Každé napájanie sa dáva zo zdroja, ale je 4, alebo 8PIN do dosky pre CPU a je 6, alebo 8 PIN pre PCIe, resp. grafiku. Hlavne toto si nepleť

1. Dávat přes 5000,- za GTX 1050 Ti je blbost.2. Grafika ti CPU nijak chladit nebude, na to si kup lepší chladič na CPU. Zvlášť pokud tam máš jen ten šunt zdarma, co se dává k CPU, tak pro tebe bude obří změna i HE1024 za pár stovek.