Zapojenie Xbox360 do VGA monitoru + audio ?

Zdravim,Mam dotaz ohladne zapojenia Xboxu360 do monitoru ktory ma len D-Sub (VGA) vstup + audio - mam repraky k pc len s 3,5 jackom...Mal by to poriesit nejaky adapter, konvertor HDMI>VGA...Mate s tymto skusenosi, lebo na roznych forach som cital ze niektore taketo konvertory idu len na televizory a nie na monitory. Diky za vsetky dobre rady...

Odpovědi na otázku

Jaká verze XB360?Monitor s jakým rozlišením?-redukce HDMI VGA nepřenáší zvuk-HDMI reciver může mýt výstup jak VGA tak analog audio.