Zapojení zvukovky do desky ASUS

DOBRÝ DEN MÁM DESKU ASUS P5QL-EPU A BEDNU THERMALTAKE VB6000 SERIES SWING

ZAPOJENI NA DESCE JE:

PORT1 L GND
PORT1 R PRESENCE#
PORT2 R SENSE1_RETUR
SENSE_SEND
PORT1 L SENSE2_RETUR

---------------------------------------------------------------

ZAPOJENÍ NA BEDNE :
MIC-VCC
MIC-IN

FRONT L
FRONT R

RET L
RET R

GND

JAK TO MAM PROPOJIT ABY TO FUNGOVALO ? KDO POMUZE PREDEM MOC DEKUJI ZA POMOC ZDENĚK

Odpovědi na otázku

jak ceš nadrbat front panel zvuku na usb výstupy?

vem si manual od zakl. desky, tam mas 2 typy zapojeni, 1-HD Audio compliant pin definition, to je tvuj pripad jak to zapojit, pak 2- je Legacy AC 97 audio pin definition, to byl muj pripad zapojeni a mam taky Thermaltake a Asus zakl. desku.

přesně jsem to opsal dle mamuálu desky a bedny

zde je odkazy na ty manualy, já vážně nevím jak na to.

http://uloz.to/4225212/vb6000-en-0426.pdf...

http://uloz.to/4225211/e4277-p5ql-epu.pdf...

děkuji předem za rady.

Podle tohoto obrázku http://img87.imageshack.us/img87/9520/panelaudio2wk7... ... to zapojíš takto:
- MIC-VCC do MICPWR
- MIC-IN do MIC2
- FRONT L do Line Out_L
- FRONT R do Line Out_R
- RET L do BLINE_OUT_L
- RET R do BLINE_OUT_R
- GND do AGND
Vzhledem k tomu, že tvá bedna má pouze standardní AC'97 konektor a nepodporuje HD Audio (nebo jak se to jmenuje), je třeba v Biosu zvolit správně "FP audio mode" na "AC'97" a mělo by to šlapat.

... v tom manuálu k desce máš zapojení konektoru na straně 24, musíš použít ten AC'97, akorát koukám že v AC'97 nepodporuje deska signály "BLINE_OUT_L" a "BLINE_OUT_R" - tj. signál se nevrací zpět do desky přes jack-zásuvku na bedně -> tzn. po připojení například sluchátek budou funkční i zadní výstupy (nevypnou se zapojením sluchátek).