Zapojení USB CD Rom

Chtěl bych se zeptat , zda má někdo zkušenost se zapojením USB DVDRom , kde je kabel se dvěma konektorama USB 2.0 do předních konektorů na kejsu , když je jeden USB 2.0 a druhý 3.0 ? Může se to takhle kombinoat na jeden kabel ?Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Je ta díra stejně velká? Je! Tak nevím co furt všichni máte za problém

To jsem chtěl vědet i když není díra jako díra

Ta DVD ROM má dva USB konce kvůli napájení, jelikož standardní USB 2.0 dává proud pouze 500mA a to nemusí pro napájení optické mechaniky stačit, tak má v jednom kabelu schovány dvě napájecí větve. Pro přenos dat se používá logicky pouze jeden z těch konců.