» Poradna » Ostatní

Zapojení strojů na 400V

Chci dodat že se bude jednat o mobilní stroj (sušičku ložisek)ohledně údržby.Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Tohle dodání jsi měl napsat k původnímu dotazu, takto v to děláš bordel.

To mínus si odpůsť a nauč se diskutovat na internetu!

Máš pravdu. když jde o 400V, tak končí sranda a začíná náboženství.

Takže už se nám to začíná vyjasňovat. Jde o to, udělat k mašince pohyblivý přívod 3x400V. Takže: Na mašince pětikolíkovou zástrčku, (samečka), s patřičnou ampéráží, dostatečně dlouhý přívodní kabel, rovněž pětidrátový, (barevné schema C) v ochranné hadici, na jedné straně zástrčka, čili sameček, na druhé zásuvka, (samička) a jedna, nebo několik pevných zásuvek na zdi, ze kterých se bude mašinka krmit. Vše musí být patřičně proudově dimenzováno podle jmenovitého výkonu mašinky.

Jo a ten přívodní kabel musí být lankový!