» Poradna » Ostatní

Zapojení soundbaru

Prosím lze zapojit soundbar k této televizi ECG 40F01T2S2, když do HDMI1 ACR mám zapojenu internetovou televizi DIGI a dále jsou zde HDMI2 a HDMI3, které nejsou nijak označeny (ACR) ? bojím se soundbar koupit. Děkuji.

Odpovědi na otázku

DIGI zapoj jinam (HDMI2 nebo HDMI3) a soundbar zapojíš do HDMI1

N to je fofr, děkuji. Ale asi je nějaký problém s televizí, zapojil jsem DIGI do HDMI 2 a 3 a na obrazovce mi to dává "žádný signál "

A v menu jsi přepnul na spravný vstup HDMI?

Jdu na to

V menu HDMI MODE - AUTO, nic víc

Jo dá se to v menu přepnout, ale buď na PC, nebo video. Na to asi soudbar nepojede. Děkuji za bleskové odpovědi, napsal jsem na podporu ECG.

Nikam nepiš, nikdo se s tebou bavit nebude - tvoje představa, že tam celé týdny sedí člověk a čeká, až se nějaký jouda náhodou uráčí na něco zeptat....Soundbar musí být zapojený v každém případě do HDMI1 které jako jediné má ARC = výstup zvuku.Tím pádem musíš ostatní přístroje zapojit jinam = do HDMI2 nebo HDMI3Pokud do nich něco zapojíš, je třeba ještě v menu na tyto vstupy přepnout, jinak je aktivní ten HDMI1 a hlásí, že je momentálně bez signálu, což je pravda.To co jsi doposud přepínal je pouze režim HDMI (video nebo PC) ale to je něco jiného.Potřebuješ přepínat mezi HDMI1 > 2 > 3. Pokud nejsi analfabet, najdeš to mimo jiné v manuálu k TV. Pokud manuál náhodou nemáš, stáhni si ho z webu výrobce. Více se k této elementární záležitosti napsat nedá....