» Poradna » Web a internet

Zapojeni routeru

prosim o radu ohledne zapojeni routeru

Odpovědi na otázku

Když to uděláš podle toho : ......................................................... tak všechno bude v pohodě :)))

STARNET Ti dá IP adresu, bránu, masku 255.255.255.252 a DNS1 a 2 (10.255.255.10 a 10.255.255.20). To si vše nastavíš na stranu WAN jako Statickou IP adresu. Na stranu LAN si necháš zapnutý DHCP server, na PC pak nastavíš IP adresu i DNS servery získávat z DHCP automaticky a už to frčí.

Zapoj to podle návodu a bude to fungovat.