» Poradna » Mobily

Zapojení repro soustavy přes dvd do dalších zařízení

Dobrý den, už se nějakou dobu snažím přijít na to, jak zapojit repro soustavu 7.1 do TV, PC, případně mobilu.Souprava LG LHS-25SCW je zapojena reproduktorovými kabely do DVD přehrávače LG LH-W250SC a DVD přehrávač zapojen do TV AUX kabely. Jde mi o to, že reproduktory fungují jen při přehrávání DVD přehrávače a rád bych, aby hráli při běžném sledování TV+Setobox a hlavně při sledování filmů z počítače na obrazovce TV přes HDMI.Moc děkuji za Vaše radyzadní strana DVDhttps://photos.app.goo.gl/RvJGY2XB765VykQ26

Odpovědi na otázku

tam mas auxIn, z tv do vystupu na sluchatka pichni kablik s jack konektorom a do dvd pichni 2x cinch https://www.alza.cz/premiumcord-jack-m-3-5-2x... a na dvd prepni auxIn

Takhle jednoduchý? Mohlo mě to napadnout, už jsem takhle několikrát zapojoval jinou sestavu do TV. Moc děkuji za radu

Koukam ze dnes je to tu jak ve sberne elektoodpadu Muzes to bastlit prez sluchatkovy vystup a Aux in, ale vice jak stereo z toho nedostanes. Nejrozumnejsi reseni je se toho zbavit a poridt novejsi domaci kino/AV reciver s HDMI a pripadne dalsimi digitalnimi vstupy a celkove to posunout na jinou kvalitativni uroven.

Nechtěl jsem to moc rozebírat, ale jde o sestavu na chatě, která už tam byla při koupi. Tak často se na chatu nejezdí, abych tam investoval tolik peněz, tak chci nějak využít to, co tam je.Zmiňovaný kabel mám doma, tak to vyzkouším. Pokud bude zvuk alespoň o trochu lepší než z TV, tak to bude dostačující. Každopádně moc děkuji za reakci

Pokud ma tv sluchatkovy vystup a zvuk asi o neco malo lepsi bude. Pripadne to muzes resit levnejsim bazarovym AV reciverem/DK

Jednak nemáš DVD přehrávač, ale domácí kino s DVD přehrávačem, a za druhé nemáš připojený zvuk z TV do DK. Navíc 7.1 ti to rozhodně nepůjde, z TV nax. tak stereo. Jestli nemáš návod, tak tady je ke stažení: https://www.lg.com/cz/podpora/produkt/lg-LH-... . Vystuduj si sám, jestli má DK surround, aby ti hrály všechna bedny.