» Poradna » Ostatní

Zapojeni peer-to-peer USB kabelu

Porad kazdej rika, ze na propojeni dvou PC je (pominu-li nektere MSI MB) potreba specialni kablik s elektronikou. KDE BYCH SEHNAL ZAPOJENI TE ELEKTRONIKY? Nebo je to tak strasne slozite? Pokud jsou tam nejake zakazkove IO, tak to samzrejme nema smysl. Ceny tech kabliku se mi ale nezdaji - kabliky treba k mobilum (od vyrobce) se prodava od 500 Kc vys a pritom jsou v nem soucastky za cca 200 Kc...

Odpovědi na otázku

Ale no tak, ze by nikdo nevedel? Nebo je to tajny?

Jsou tam celkem urcite zakazkovy I/O. Ten kabel by se mel chovat jako korektni USB zarizeni, a to z obou koncu.