Zapojeni pc case

Zdravim všechny mam takovou otazku mam zakladni desku která má 2x power led + 2x power led -moje case má 1x power led - a 1x power led +když zapojim power switch a vše nic se nestane nevíte jestli to spolu nějak nesouvisi ? přes šroubovak to pravěže frči zakladni deska https://www.asus.com/cz/Motherboards/TUF-Z390-... stranka 29Díky moc za info přeji krasny den

Odpovědi na otázku

Jestli ti to jede přes šroubovák, tak bude chyba v kabelech nebo spínači na case

Co s cim ma nebo nema souviset?Dva P_LED nereste, to je prece uplne jedno. LEDku zapojite tam nebo onam. (Nebo jeste lepe - zatim zapojte jen PWR_SW. Pro ucely odstraneni problemu je to docasne idealni.)Pokud stroj nereaguje na PWR_SW, pak:- jste ho spatne zapojil- je vadny spinac na case- je vadny zdroj (ikdyz test se sroubovakem to, zda se, vyloucil).Soustredil bych se na tu prvni moznost. Stane se.

Ano, deska má Power Led jak pro 2 tak pro 3 pin řešení na skříni.Podle toho vol.Vždy ovšem zapoj ty vedle sebe (a pozor na polaritu).