Zapojeni obrazovky (special)

Dobrý den. Zapojili jsme grafiku gtx 1050, ale nemáme příslušný kabel na propojení grafiky a obrazovky (DVI,Hdmi) (máme pouze VGA, což nepodporuje) Co by se stalo, kdyby jsme zapojili kabel do ZD místo do již připojené GK? Moc děkuji za pozornost a za odpověď bych rád.

Odpovědi na otázku

pouzijes integrovanou grafiku. ta 1050 tam bude na okrasu.

Děkuji za odpověď. Měli jsme strach jestli se s komponenty něco nestane.

Proč by se s nimi mělo něco stát?

Co by se stalo, bude použitá GK v CPU, karta bude na nic.

Děkuji za odpověď. Měli jsme strach jestli se s komponenty něco nestane.

Nejspíš musíš v UEFI/BIOS tu integrovanou aktivovat a nastavit prioritu.Proč tam ale teda tu 1050 dáváš ???

Koupili jsme jí ale nakonec jsme zjistili, že VGA kabel není na GK tzn. že musíme koupit jiný.

Na ozdobu

Připojíte to na integrovaný grafický chip v CPU nebo na základní desce .1 obraz Vám nepůjde2 pokud aktivujete tu integrovanou výkon té 1050 se do něj nedostane.