Zapojeni o2 tv

Dobry den, mám problém s připojením internetu přes kabel k 02 tv set to boxu nové generace, tv set top box sem zapojoval podle video návodu přímo od o2. Problém je však v tom, že internetové kontrolky svítí pouze do doby, dokud se set top box nenačte do hlavního menu, poté zhasnou a internet je jako, kdyby se kabel odpojil. Dekuji za rady

Odpovědi na otázku

Obrať se s důvěrou na svého O2 Guru, jistě ti, jako svému platícímu zákazníkovi, ochotně poradí...