Zapojeni napajeciho konetoru - Compaq Armada 1500c

Mohl by mi, prosím, někdo kdo ma Armadu 1500c říct jak je zapojeny konektor pro nabijecku. Nabijecku bohuzel nemam a potřebuji zjistit co na který pin pripojit. Stačí klidne odkaz na nejkou stranku na webu. Google mlčí. Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Mám servisní manuál pro Armadu 1500, kdybys měl zájem dej vědět.

Je v PDF a zabírá cca 6,5 MB.

Urcite bych zajem mel. Muzes mi ho prosim poslat na Leos_Suchomel(zavinac)env(tecka)cz. Diky

Odesláno.....Jen takový zádrhel - až po odeslání jsem si všimnul, že to není pro Armadu 1500, ale Presario 1500... Nevím, na kolik jsou tyto dva modely stejné/rozdílné.

Diky, ale to Presario ma uz ten "normalni" konektor co vsechny dnesni notebooky. Ta Armada ma 4pinovy. Zkusil bych to naslepo ale nechci to odpalit.

Dobrý den, četl jsem že máte servisní manuál na COMPAQ ARMADA 1500. Nemohl by jste mi ho poslat.Předem Děkujil.faltus@opatovice.net