» Poradna » Ostatní

Zapojeni monitoru misto televize

Zdravím, Chtěl bych nahradit televizi monitorem ale problém je ze monitor nemá repro. Ze set top boxu monitor pripojím HDMI kabelem ale jak vyrešit zvuk když na monitoru ani na set top boxu není žádný konektor na připojení reprobeden? Napadá nekoho nějaký způsob jak to vyřešit? Přemýšlím nad mini pc ale třeba někoho napadne něco jednoduššího

Odpovědi na otázku

Kdo řekl že monitory nemaj reproduktory?

Ten který bych chtěl použít ja nemá.

Možná by šlo použít nějaký sound extraktor, něco jako "DeLock HDMI Stereo"

To by mohlo fungovat diky za tip

To ten STB nemá audio výstup? Zkusit jiný? Pokud tam je i SCART, je v něm audio.

Nemá. Ten STB nemá ani scart. Mám ho připojený přes hdmi.

Kup si reciever a repro nebo soundbar