» Poradna » Web a internet

Zapojeni modem Zyxel od T-mobile s internetem od Vodafonu (telefonní kabel)

Dobrý den všem, prosím o radu:Pořídili jsme si internet od Vodafonu přes telefonní šňůru, modem máme svůj Zyxel vdsl, P-870HN-53b. Nedaří se nám to zprovoznit, přes počítač tu síť nemůžeme najít, zkoušeli jsme upravit zapojeni, resetovat a nic.V čem muže byt problém?Děkuji

Odpovědi na otázku

Počítač do modemu připojen kabelem?

Jakou sit vlastne hledate?Po resetu modemu nebude fungovat nic, musite ho nastavit podle udaju Vodafonu a taku podle toho, jak chcete aby to fungovalo (coz do detailu asi ani nevite). Pokud to nedokazete, zavolejte k tomu nekoho, kdo to bude umet. Tohle neni ukol pro laika, ikdyz se Vas ruzne prirucky od poskytovatele budou snazit presvedcit o opaku. (A kdyz jim uverite, tak to bud nebude fungovat vubec, nebo blbe, v krajnim pripade nebezpecne.)