» Poradna » Ostatní

Zapojení LED pásků

Dobré odpoledne, mám v plánu dát LED pásky pod dveře u auta, princip když otevřu dveře rozsvítili by se, chtěl bych je zapojit na ty malé světýlka když otevřete dveře, nebude to moc velká zátěž? (každé dveře budou zapojené na jedno to světýlko) děkuji za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Nebude, protoze: - to svetylko ve sverich byva bezne 5W nebo 10W zarovka - LED padek v delce 60cm bude zrat 1.20-3.60W (mam jen asi 10 druhu pasku, ale jejich skutecne spotreby jsem meril)Tech 0.1A az 0.3A navic je uplne nic.

Nebudou. Mám takto podsvícený prostor nohou u řidiče a spolujezdce.

Děkuji moc ! ! ! :)