Zapojení grafiky nvidia gtx 1070 500 W do zdroje 450 W

dobrý chtěl by jsem se zeptat jestli když zapojík grafuku nvidia gtx 1070 s 500 W do zdroje který má 450W jestli počítat bude na to stačit nebo jestli je tam nějaká poruchovost ?

Odpovědi na otázku

kde si zobral 500W? tá grafika žere asi len 180W. tých 500W je len odporúčanie na výkon zdroja.takže 450W, za predpokladu že to neni evolveo, enermax alebo nejaký iný čínsky shit za 10€, bude s prehľadom stačiť

Napiš přesný typ toho tajného 450W zdroje.

a zbytek sestavy te nezajima ? hm to mu hodne reknes

Dotaz zní jako že tu nvidia gtx 1070 už má. A řeší se jen zdroj. Když bude CPU slabej je jeho problém.

Parametry a specifikace:DiskRozhraní disku: SATAFyzické charakteristikyBarva: černáFormát skříně: Midi TowerBočnice: neprůhlednáUmístění předního panelu: shoraVýška [mm]: 437Šířka [mm]: 183Hloubka [mm]: 465Prachové filtry: anoGrafická kartaVelikost paměti grafické karty [GB]: 2Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1050Typ jádra: GP107 PascalFrekvence grafického jádra [MHz]: 1404Max. frekvence grafického jádra [MHz]: 1518Počet stream procesorů: 640DirectX: 12KategorieKategorie: Počítače a notebookyKonektory externíUSB 3.1 Gen1: anoPočet portů USB 3.1 Gen1: 4USB 2.0: anoPočet portů USB 2.0: 2HDMI výstup: anoPočet HDMI výstupů: 2DisplayPort výstup: anoPočet DisplayPort výstupů: 1DVI výstup: anoPočet DVI výstupů: 2VGA výstup: anoPočet VGA výstupů: 1RJ-45 port: anoPočet portů RJ-45: 1PS/2 port: anoProcesorModel procesoru: AMD RYZEN 3 1200Procesorová řada: Ryzen 3Počet jader procesoru: 4Počet vláken procesoru: 4Frekvence procesoru [GHz]: 3,1Max. frekvence procesoru [GHz]: 3,1Odemčený násobič: anoAutomatické přetaktování: anoChladič procesoru: boxPrůvodce výběremOperační systém: Windows Ukázat celý příspěvek

A tu GTX 1050 jako už nemáte a nahrazujete jí tedy tou GTX 1070? tak to máme chápat?Jinak je výpovědní hodnota těchto informací skoro nulová a o zdroji je nulová. Co tam je za zdroj????? Když nevíte, tak otevřete bočnici a dejte sem fotku štítku zdroje! Foto lze vložit pomocí https://ctrlv.cz

PS: 450W zdroj může být klidně silnější než 500W zdroj. To jen pro informaci proč chceme název a přesný typ toho zdroje. Rozumný 450W by s tím neměl mít problém, ale šmejd 450W to klidně utáhnout nemusí. Taky jde o to, aby měl zdroj vůbec potřebné konektory. Standard pro GTX 1070 je sice 1x8pin, ale některé mají konektory dva. A ne všechny 450W zdroje mají pro grafiku dva konektory.

Eurocase ATX-450W-12 - 450W ATX-450WA-12

Výborně. Děkujeme.Teď lze s klidem říci, že tohle není zdroj na který bych chtěl dát grafiku jako je GTX 1070. Tomu se dá říkat tak maximálně "zdroj problémů". Pokud tedy chcete provozovat GTX 1070, tak by to chtělo zakoupit nový zdroj. A nejde o počet W, ale o kvalitu provedení. Tenhle váš 450W zdroj je totiž vlastně jen 350W. Jde o to kolik to umí na +12V větvi zdroje. Podle toho co jsem našel, tak to umí, dle štítku cca 335W. No když vezmu v potaz, že EC je známí tím, že ani to co má na štítku ten zdroj většinou nedá a když dá, tak ne v normových hodnotách, tak je to jasné.Pak si porovnejte třeba s tímto:https://www.czc.cz/seasonic-focus-gold-450w/... Taky to je 450W zdroj, ale na +12V to umí 444W (tedy celý svůj výkon, tedy o cca 120W více, než ten sajrajt od EC). Taky mu výrobce věří a je na něj 10let záruka.Nicméně u vás už bych doporučil něco trochu lepšího s 500W, tedy něco jako:https://www.czc.cz/seasonic-focus-plus-gold-... https://www.czc.cz/corsair-rmx-series-rm550x... Čistě z důvody větší rezervy a pasivního chodu větráku při nízké zátěži. Rozdíl v ceně už není tak velký. Minimálně u toho prvního.

mám už objednaný tenhle Be quiet! System Power 9 - 500W bude stačit ?

Ano, stačit bude. Je to sice nejzákladnější základ, ale je to moderní konstrukce, potřebné konektory má a mělo by se mu dát věřit. Škoda jen té 3leté záruky. Dnes se dá klidně sehnat 5let. Nicméně i tak je to o několik levelů výš, než ten EC.