Zapojení FAN PUMP - obyčejný větrák

Zdravím,měl bych maličký dotaz, co se může stát, když zapojím obyč. větrák (4pin) do FAN PUMP. Pravděpodobně pin pro vodní chlazení.Může se tento pin chovat jinak?Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Tak to vyzkoušej. Nic se tím nemůže pokazit.

Moznosti nastaveni / regulace toho portu mohou byt jine nez v pripade FAN portu. Viz manual k desce, viz web / forum jejiho vyrobce. Viz osobne provedene testovani.Spis je otazka, proc by melo byt potreba pripojovat vetrak zrovna sem. Naznacuje to bud spatny vyber zakladni desky nebo zbytecne komplikovane chlazeni.

Jedná se o vzhled kabeláže. Tento pin je v místě kde bych ho přesně chtěl mít a o kus dále je klasický fan.Deska je vybraná správně 😜

Sysl1 to je pumpa na bradavky co používá dolph, protoze ho ma zakrslyho, tam zadna regulace neni.

Pravděpodobně to bude zcela normální chování. Jediné co by tam mohlo být jinak tak je regulace otáček. U pumpy vodního okruhu je normální že jede trvale naplno.

Mají otáčky naplno a muže mít jinou voltáž, ale nemusí.