Zapojení druhehé HDD

Ahoj, jelikož jsem v této oblasti úplný laik, potřeboval bych poradit s tímhle problémem....

V PC mám HDD od WD 160GB a nyní jsem si koupil druhý WD640GB... všechno jsem zapojil tak jak to má být, ale nic, musí se to nějak naformátovat, nebo jak ten druhý disk mam zprovoznit???

Ve správci zařízení se normálně objeví, píše to do konce, že zařízení pracuje správně, ale disk není vidět....

Prosím zkuste mi nějak poradit jak ho mám aktivovat nebo něco v tomhle smyslu...

Děkuji Tomáš...

Odpovědi na otázku

Správa disků: inicializovat, naformátovat.

Ale asi by bylo vhodnější mít na něm systém - bude výkonnější.

Taky o tom přemýšlím a až bude kámoš co dělá přes PC mít čas, tak se ho zeptám jestli by mi to neudělal, jinak děkuji a jdu to zkusit...

tak už se to formátuje, moc děkuju...

no jestli ne něm jěště nic nemáš tak bych udělal jeden asi 40GB oddíl na systém a zbytek bych nechal na data

Pravý klik na Tento počítač > Spravovat > klik na Správa disků > klik na ten disk > naformátovat