Zapojeni desky M2R32-MVP

dobry den,prosim o pomoc pri zapojeni ctecky pametovych karet a front panelu na desce M2R32-MVP na jednom kabelu mam:spkout l,gnd,return l,spkout r,return r,mic- bias,mic-in .na druhem kabelu:tpa+,tpa-,tpb+,vvc,tpb-,gnd .na tretim:mic-power,mic-in,ground,-out l-ret,r-out r-retza Vasi odpoved predem dekujihezky denTomas Janousek

Odpovědi na otázku

K te ctecce: Viz manual k zakladni desce a detail zapojeni USB konektoru. Byva to zcela jasne. Patri tam to, cemu rikate "druhy kabel".K audiu: Ve Vasem popisu "prvni a treti kabel". To byva orisek, nekdy staci opet ten manual, jindy je treba si nad ramec manualu jeste pomoct schematem. Treba zde: http://www.alfacomp.cz/epodpora/faudio.jpg .Nejsem si jist, zda jste na skladani PC vhodnou osobou, nedokazete-li odlisit, jaky kabel je k USB a jaky k audio panelu. Zejmena u toho USB by chybka mohla byt (pro USB radic) i osudna..