» Poradna » Ostatní

Zapojeni 3f fi a pod nej 1f fa

zdravím dnes jsem nakouknul do jednoho rozvadeče a byl tam 3f chranic (63A) a k nemu 3f listou pripojena rada jisticu cca 12x 1f 16A pro zasuvky je to normove spravne nemely by byt pripojene k prislusnem 1f chranici jde predevsim o to ze pro vsechny okruhy jsou jakoby 3f ale jen jeden N vodic (snad mě nekdo pochopí :D)

Odpovědi na otázku

S interpunkcí by to bylo o dost srozumitelnější. Snad jsem to alespoň troošku pochopil.BTW jeden třífazový chránič = 1 x L1, 1x L2, 1 x L3, 1 x N. Kde bys chtěl sebrat za chráničem další střední vodič?viz http://www.oez.cz/uploads/obrazky/novinky/o... (svodič ve schémátku ignoruj)

sory za interpunkci nemam ceskou klavesnici :D díky uz pohoda mel jsem jen obavy o pretizeni nulaku nejak mi vypadl fazorovy soucet proudu jestli teda dobre vzpominam tak maximalni proud na nulaku muze stejne dosahnout jen hodnoty 63A

A tečky a čárky ve větě na té cizí klávesnici taky nejsou? Fakt tyhle výmluvy miluju...

Jako že nemáš nainstalovanou českou klávesnici? Ta je u nás standard. Nebo že nemáš na klávesnici české znaky? Já je taky nemám a nerozhodí mě to.

díky hoši ale ja sem tady fakt neprisel resit klavesnici....

Díky hoši, ale ja sem tady fakt neprisel resit klavesnici....pochop ze kdyz nerozdelis delsi text na nejake logictejsi celky a tim nemyslim odstavce ale obycejne vety ktere z dobreho duvodu maji na zacatku velke pismeno a na konci tecku a uvnitr se jeste jednotlive casti souveti oddeluji carkami coz je prave ta zminena interpounkce tebou spatne chapana jako diakritika ktere se ostatne v mem textu taky nedostava je cely text strasne spatne citelny rozdeleni na vety opravdu neni zbytecnost doufam ze po precteni tohoto odstavce pochopis o cem je rec