» Poradna » Ostatní

Zápočtový test z "Úvodu do signálů a systémů"

Pomůže někdo vyřešit tento příklad?

Je dán jednorozměrný (1 vstup, 1 výstup) spojitý lineární stacionární systém, jehož výstup vždy odpovídá integrálu příslušného vstupu - systém je integrátorem. Určete:
a) přenos tohotto systému,
b) řád tohoto systému ( a podle čeho to poznám)
c) matice C a D stavových rovnic systému, víte-li, že matice A=0 a B=1,
d) počet stavů (stavových veličin) tohoto systému,
e) zda frekvenční přenos systému bude odpovídat:
[alfa] - horní propusti (relativní amplituda výstupu s růstem frekvence vstupu poroste),
[beta] - dolní propusti (relativní amplituda výstupu bude s růstem frekvence vstupu klesat),
[gama] - relativní amplituda výstupu na frekvenci vstupu vůbec nezávisí.

Děkuju moc

Odpovědi na otázku

vzdyt to jsou uplny zaklady a uplne vse mas v zadani. SYSTEM JE INTEGRATOREM. Co chces vic?