» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zapnutie Skypeu po zapnutí PC

Zdravím, potreboval by som radu. Keď zapnem PC tak hneď sa mi automaticky zapne aj Skype a keďže ho teraz veľmi nepoužívam, tak mi to je zbytočné. Ako sa to dá vypnúť to automatické zapínanie ? Vďaka za rady.

Odpovědi na otázku

Tak to vypni třeba v msconfig nebo v Autoruns,taky to jde v Ccleaner atd.

Upravit v nastavení.Po přihlášení Skype-> vlevo nahoře klik na tři tečky vedle sebe -> Nastavení-> Obecné-> vypnout volbu "Spustit Skype automaticky".

otevřít nastavení ve Skype / Obecné a tam "Spustit Skype automaticky" případně je tam "Při zavření ponechat Skype spuštěný".

Správce úloh. klik na Více informací . klik na Po spuštění . klik pr. tl. myši na Skype a klik na Zakázáno to je vše.

a po aktualizaci Skype se to zase zapne. Vypnout to v nastavení je jedinej korektní způsob (i když samozřejmě existujou i jiný)

Tomu hovorim iniciativa, namiesto toho, aby si preliezol nastavenia, zamestnas outsource.