» Poradna » Notebooky

Zapnutí notebooku DELL

Dobrý den,po připojení rozbočovače portů se mi notebook vypnul a nejde zapnout, co s tím mám dělat ?Děkuji

Odpovědi na otázku

Odnest to do nejblizsiho servisu. Pokud je to notebook s NBD zarukou, tak zavolat a servisni technik prijede k vam.

Jakého rozbočovače portů?

Co to dělá po vypojení z toho rozbočovače? :)Mám si rozbočovač portů přeložit jako dokovací stanici?

skor tipujem nejaky cinsky 4portovy usb hub, ktory pravdepodobne skratoval napajanie v usb.

vsetko odpoj, vyber bateriu a zapni. Ak to nema vyberatelnu bateriu, odnes do serviu. Ak si si odpalil dosku, tak rovno kupis novy.

Baterku asi nevyndá, pokud není book hodně starý u těch nových je to na šroubovák.

jj, ale tu staci obvykle jednoduse odpojit, pak "procvakat" zapinaci tlacitko a zase pripojit - stalo se mi i s firemnim Dell NB a delal jsem to doma na pokyn naseho IT oddeleni

tady ITzkusil jste vypnout a zapnout???

A znova (po koľký krát) len hádame, pátrame, dedukujeme - pretože Bohumil Kloub ani len NENAPÍŠE všetky fakty - aký NB, aký "rozbočovač", aký OS?Návrh: Uzamknúť, aby sa ostatní naučili, že pokiaľ niekto položí otázku, napíše základné údaje o zariadení. Pokiaľ toto nebude splnené - optázka by mala byť automaticky uzamknutá, alebo vymazaná (admin - PRACUJ!)Poradna nám veštecké gule neposkytla, čítať myšlienky NEVIEME!

Vypnu v biosu čidlo na sklapeni displeje