» Poradna » Notebooky

Zapnutí automaticky NUMERLOOCK po startu počítače.

Změnil jsem v registru hodnotu 1 na 2 : Hkey-current-user\control panel\keybord\ a numer loock se automaticky nezapíná jak jsem byl zvyklý u O.S. VISTA.kde je problém.Jak zapnout automatické zapnutí numer lock po startu počítače?

Odpovědi na otázku

Ak sa jedna o W10, niekedy funguje aj to, ze pri logon screene zapnes Num lock rucne, hned potom das reboot a pri dalsom spusteni by uz mal byt Numlock zapnuty.Za predpokladu, ze mas nastavene heslo a teda zobrazuje sa ti logon screen.

To je takovy problem??http://bfy.tw/4LHl

Bohuzial, dnesna mladez vie zadat do url facebook.com, twitter alebo instagram.Ale pouzit google bohuzial je nad ich sily.

U Windows 8 a 10 musíš vypnout fastboot (fast startup).

na tento problém bol MS upozornený a problém odstránil v nedávnom builde insider preview. faktom je že tento bug existoval. posledná aktualizácia (build 14267) už šlape v pohode a v jazykových lokalizáciách bude koncom mesiaca

Pokud potřebuješ NumLock pro přihlášení tak zkus ještě HKEY-USER\.DEFAULT\Control Panel\Keybord\