» Poradna » Programy

Zapnutí automatického psaní typografických uvozovek v Libre Office Writer

Snažím se nějak snadno psát "správné uvozovky" a ne tyhle mrchy. Libre office Write to dělá automaticky, bohužel mám tu funkci vypnutou a nemůžu najít to správné tlačítko v Nastavení. Mohl by mi prosím někdo popsat, kde ho najdu? Jako pro debily, prosím, krok za krokem (obrázková podpora vítaná). Děkuju mockrát :)

Odpovědi na otázku

mrkni do Nástroje/Automatické opravy/Nastavení ...případně doporučuju doplněk TypoJTB:http://www.openoffice.cz/stahnout/doplnky/typojtbv LibreOffice normálka funguje.

super

Děkuju moc, našla jsem to