» Poradna » Notebooky

Zapnul jsem notebook a seknul se když jsem napsal heslo.

Mám notebook Asus X541UV. Mám ho už 3 měsíce. Včera jsem hrál fortnite. Po té hře se mi trochu seknul notebook. Tak jsem ji vypnul. Sekl jsem tak jsem počkal. Pak jsme na tlačítko vypnout kliknul 2 krát. A hned jsem nepočkal až se notebook vypne, ale hned jsem zamknul notebook. To není podstatné. Možná je. Ale dneska jsem zapnul notebook. A hned po zapnutí se tam ukázalo me jméno (normálne můj účet jako vždy když zapínám notebook) a dále nic. Pořád se načítá a nemůže se zapnout. Když jsem vypnul a zapnul notebook tak zase to stejne se ukazovalo. Myslím si že se uz ten notebook nenačíta, ale že je seklej. Teď můžu jen pohybovat myši ale na obrazovce není žádné tlačítko, jen me jméno. Prosím poraďte.

Odpovědi na otázku

Obnova ze zdravé zálohy.Pokud nemáš, čeká tě reinstalace - příště si zálohu udělej, jinak se věčné reinstalace stanou tvým věrným společníkem...

Nechápu jak udělat nějakou reinstalaci. Pls můžeš mi lépe pomocí?

Servis.

Nazdar Májo. To je fajn, ten noťas má rozum. Chce abys šel ven mezi nás a neseděl u blbin. Už je venku teplo a pěkně, a taky otevřeli v pivnici zahrádku, tak přijď. U piva dáme pokec o tom noťasovi.

Už to jede.a dneska jsem byl na PC abych udělal ukol do školy. A neni mi 18 tak sory!