» Poradna » Ostatní

Zapnem youtube a nefunguje klavesnica

Zdravím, spustim yotube a vtedy prestane fungovať klavesnica, skušal som to cez chrome, edge aj firefox, robí to všade, pri iných strankach klavesnica funguje..skušal som klavesnicu aj cez usb aj ps/2, odinštaloval som aj znovu nainštaloval eset, robí to stále..spustil som aj adwcleaner, nenašiell nič..a ešte k tomu aj začne pisať nekonečný počet rovnakých znakov....napr. v otvorenom worde..skuste poradit..dik

Odpovědi na otázku

já bych to vyzkoušel ještě v jiném uživatelském profilu a nebo i v jiném systému.