» Poradna » Mobily

Zaplněný iCloud

Ahoj,Nedávno jsem chtěl uvolnit místo na iCloudu, tak jsem smazal všechny fotky a videa (jak na iCloudu tak i přímo v iPhonu)...jenže v nastavení se zobrazuje, že fotky a videa zabírají 2,3GB i když jsem je smazal a nic tam není (viz odkaz na obrázek)https://1drv.ms/i/s!As76KmNC3xYhyRNUcvNAjOdWG-OWBudou to asi nějaké skryté zálohy a verze fotek, ke kterým se nejde dostat, ale docela rád bych se toho zbavil. Ta možnost /Deaktivovat a smazat/ tedy znamená, že po těch 30 dnech by se ten "zaplněný" prostor vyčistil? Nevíte o nějakém rychlejším způsobu jak by to šlo smazat?Nemám s iOS zatím moc zkušeností, tak díky za případné rady

Odpovědi na otázku

Nuž takto: Tým, že si ich "vymazal" - tým si zmenil ich "status" - z viditeľných (buď súkromné, alebo verejné) si zmenil na neviditeľné. Ale neodstránil si ich, len sú presunuté do "Koš"a - teda stále fyzicky na iCloude stále sú! A zaberajú miesto. Takže si nájdi ten Koš a ten Vyčisti! Potom už budu fyzicky odstránené z iCloudu.

BLBEČKU!!!!!!!!

Patřilo to Dr.Čiqulimu.... je to blbec na n-tou.....