» Poradna » Mobily

Zaplněná paměť

Stále mám zaplněnou pamet telefonu z 80-90%, pritom mam vse na pametovce, mam honor 4C a kdyz dam zobrazit uloziste, tak nejvíc zabiraji aplikace, ale uz nemam co mazat... Nevite co s tim?

Odpovědi na otázku

kup si vetsi pametovku nebo odinstaluj nepotrebny aplikace

pametovku mam 32GB, zaplnena ze 17% takze neni potreba... uz nevim co mazat... nejde zobrazit co vse je na ulozisti za aplikace? ukazujou se mi en ty na pametovce nebo vse

Ja chytry foun nemam ale matne si pamatuju ze se da nejak naklikat aby se aplikace nainstalovala nebo i presunula na pametovou kartu, takze nebude v pameti telefonu ale na karte. Presne ti to nereknu musis to nejak vyzkouset ale melo by to jit..

vsechny co sly, jsem presunula na pametovku a vychozi pamet instalace mam taky pametovku, vse se ukada na ni a i tak mam furt tech 90%.. uz jsem to promazala na 75% a dalsi dem zase 90% :/

Ne všechny aplikace a především jejich data nejdou přesunout na ext. paměťovou kartu a musí být ve vnitřní paměti telefonu. Řešení je pořídit telefon s velkou pamětí úložiště, 8GB je dnes naprosté minimum, pokud chceš mít v telefonu více aplikací, chce to alespoň 16GB nebo lépe 32GB prostoru v telefonu

mam prave tu 8GB verzi... takze s tim nic neudelam? :/ nechapu proc vsechny nejdou presunout na pametovku :/

máš to v záruce? Já bych udělal root - pak jde 1) přesunout na kartu víc aplikací a 2) mnohé aplikace úplně odstranit.

mam ho 3 mesice... root jsem uz jednou delala a jsem tam kde jsem byla... to bych musela delat furt :/

jak myslíš to "jsem tam kde jsem byla"?Root sám o sobě neudělá vůbec nic, je to něco jako získání admin hesla na Windows počítači = můžeš najednou naprosto cokoliv, což znamená jak to dobré (lze se zbavit kravin od výrobce apod.) ale i to špatné (nezabrání ti to smazat něco, co bys fakt mazat neměla).

aha... ta si to spletla s resetem... a jak to udelam? nikdy jsem to nedelala a telefon mam chvili tak tez na nem neumim jeste vse

nemáš nějakého kamaráda co se v tom vyzná? Přesun apek přes Link2SD je jednoduchý, ale pokud bys chtěla vyloženě odstranit nějakou vestavěnou appku, tak to chce mít trochu zkušenosti a nerad bych aby sis to nějak rozhodila...

jinak uživatelsky nejjednodušší je asi root přes Kingo:https://www.svetandroida.cz/kingo-android-root-201408...

Pokud máš telefon rootnutej, doporučuji použít appku Link2SD, ta dokáže na rozdělenou ext. SD kartu přesunout téměř všechny aplikace, v placené verzi (cca 3$) umí přesouvat i data aplikací. S tou se pak dá fungovat i s telefonem se 4GB vnitřním úložištěm.