Záplava padělků flash disků

Nechtělo by se někomu kompetentnímu napsat článek o padělaných flash discích z Číny? V angličtině je toho plný internet, na Aukru odhaduji, že padělků je víc jak polovina a v češtině žádné pořádné informace nejsou. Mechanické provedení k nerozeznání od pravých, kapacita zfalšovaná a po nahrání několika GB nefunkční nebo data mizí. Postiženy musí být stovky lidí, kteří v dobré víře nakoupí u nás nebo v cizině. Je potřeba zvýšit povědomí mezi lidmi, ať si dají pozor! Co vy na to? Pustí se do toho někdo?

Odpovědi na otázku

u mne plati jedno pravidlo, nejsem tak bohaty, abych mohl kupovat levne veci

tak proč nezačnete? Tohle se mi líbí, mám pocit, že musím změnit svět, ale ať to udělá někdo jiný za mě.

Když nakupujete na polském bazaru, pak se nedivte!

Postačí jednoduché pravidlo,nekupuji nic co má jakousi pochybnou značku a při ceně nového flash disku absolutně nechápu lidi co si něco takového kupují na aukru a podobně

Mysli, ze tohle uz je trosku vycichle. Kazdy o tom vi.