» Poradna » Web a internet

Zaplacení online služeb bez platební karty

Dobrý den,prosím o radu.Nevíte někdo já si mám zaplatit online hraní na Nintendo Switch aniž bych musel použít platební kartu?Napadlo mě koupit si dobíjecí kartičku s kódem jako má PS 4 nebo XBOX ONE.Jenomže paradoxně zrovna na Nintendo dobíjecí karta neprodává.Tak nevím já zaplatit online hraní.Prosim o radu.Děkuji

Odpovědi na otázku

Musíš si najít seznam podporovaných platebních možností tvé vybrané platformy a zaplatit jednou z nich. Pokud to není možné, tak se jedině musíš domluvit s někým jiným kdo to zaplatit může, že to zaplatí on a ty to zaplatíš jemu. Jinak to nejde.

... kolik ti je let? Jsou také platební karty pro děti. Zde si vyber: https://www.google.com/search

Já dlouhá léta (asi od r.2004) řeším kartu pro internetové platby tak, že mám sekundární účet s Mastercard-Internetcard a mám na něm vždy jen minimální stav (cca 500), pro nákupy tam pak převádím z hlavního účtu vždy jen kolik je třeba.