» Poradna » Ostatní

Zapínaní PC

Dobrý den.Mám problém se spouštěním nového pc. Po zmáčknutí zapínacího tlačítka se počítač normálně rozsvítí, větráčky běží, ale na monitoru nic, tím je myšleno, že monitor nedostává nic z HDMI kabelu.Abych počítal spustil musím ho v tento moment restartovat. Po té už mi normálně nabíhá logo základní desky, windows a počítač běží v pořádku. Můj odhad je že jsem něco změnil v nastavení, bohužel jsi nejsem vědom toho co by to mohlo způsobovat.Předem díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Vstup do BIOSu a tam proveď "load default settings"

Děkuji za pomoc. Chtěl bych se před nastavením zeptat jestli po té budu muset znovu bootovat systém ? Nebo jestli všechno zůstane při starém. Děkuji

To myslíš jako zda ti tam zůstane systém tak ano vše bude tak jak bylo.