Zapeklita situace s externim diskem

Mam problem s externim diskem, v posledni dobe chtelo dost mych kamaradu externi disk , vzdy jsem koupil nejaky pekny boxik a k tomu disk. Tentokrat jsem koupil jako pokazde disk o velikosti 750GB a boxik www.alfacomp.cz ... ktery ma max. kapacitu o velikosti 500GB, ale z predeslych disku vim, ze to v pohode zbasti. Ale v tomto boxiku se mi nechce tento disk nacist ani pres esata,ani pres usb. Vypada to, ze je spatny boxik. Vsiml jsem si, ze kdyz je to napajeci trafo pripojene k elektrice,aniz bych pripojil box, tak LEDna trafu tak problikava,tak nevim co udelat. Vim, ze disk je v poradku

Odpovědi na otázku

A řekni mi tedy, jak ti mohu pomoct. Jedině zkus do toho futrálu dát jinej drive a uvidíš. Jinak ti ovšem vytknu, že když do futrálů pro max. "500" cpeš větší, tak zaděláváš na problém minimálně třeba v chlazení. Prostě porušuješ pravidla.

Chlazeni?
Myslis, ze disk s vetsi husttou zaznamu ma vetsi spotrebu?
Produkce tepla je dana jen a jen spotrebou, takze neni problem.

Teplo je jediný důvod tohoto omezení. Samotnému USB je šumák, zda na něm "visí" 40 GB nebo dvě TB - je to "průchozí redukce". Nic víc.