» Poradna » Notebooky

Zamrznutí při StartUPu win10 MSI GT72VR Dominator

Zdravím, mám msi GT72VR Dominator a poslední dobou se mi stává že při prvním startu mi notebook zamrzne buď hned v úvodní obrazovce nebo když zadávám heslo. Vždy notebook vypnu a za 10 sekund zapnu a pak to jde. Nevíte čím by ten první freeze mohl být ? Kdyby to dělalo pořád hledal bych asi chybu na SSD ale jelikož to po vypnutí a znovu zapnutí jde tak nevím kde by mohl být zakopaný pes... nějaký nápady ? :) díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

To může být cokoliv. Klidně nějaký studený spoj.Nejdříve vyzkoušej čistou instalaci OS.