Zamrznutí pc

Zdravím, už to tu párkrát bylo psaný, ale...Nově sestavenýObčas mi zamrzne PC, není to něják pravidelně, někdy častěji někdy méně, někdy třeba za hodinu ani jednou. Průměrně tak 1x/15min, a zamrzne cca na 5-10 sekund, pak jede dál bez problému.Zatim se chci zeptat jestli to zamrznutí muže způsobit to, že ramky nejsou uplně psaný u desky jako kompatibilní ? vim že to může zpusobit téměř cokoliv, ale abych aspon teoreticky věděl.Deska - MSi z 370 gaming proRamky - KINGSTON 16GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY BlackDíky za odpověd :)

Odpovědi na otázku

Pokud chceš mít jistotu u pamětí, tak je odzkoušej Memtestem.Pokud ovšem nedochází k BSOD, nebo zaseknutí, řešitelnému pouze restartem, tak to příčina nebude.Spíš se podívej, jestli máš nainstalované správné ovladače, což dost často způsobuje tyto problémy s latencí a mikrolagy, nebo jestli ti některé nechybí (ve správci zařízené).Dalším podezřelým může být disk.