Zamrznutí pc

Dobrý den, potýkám se s problémem, který nevím jak vyřešit. Můj problém se zamrznutím pc začal, když jsem si přeinstaloval operační system na win 10 pro. Počítač mi během hraní her zamrzl jedenkrát cca za dva dny. Což by mi ani tak nevadilo. Největší problém nastal po výměně procesoru. To mi zamrzá celkem pravidelně plus se k tomu občas přidá skřípavý zvuk. Akorát mi nejde do hlavy, že se mi to stane pokaždé u hry hearthstone, která není nijak náročná a např. u hry zaklínač 3 teměř vůbec. Děkuji za případnou jakoukoli radu, kde hledat problém.nyní nově naistalovaný win 10 home 64xprocesor: AMD FX-8300 eight-core 3.30 GHzgrafika: GeForce 750Tideska:ASUS M5A97 R2.0pameti:Kingston 16GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX Savage Series

Odpovědi na otázku

Stalo si mě něco podobného....Po aktulizaci na Win 10 RS2 se mi zamrazil celý NTB...Návod:1.) Zkus vyčistit PC2.) Zda by se nic nestalo ...... Jsem ho dal do servisu, aby mi přeinstalovaly systém Windows i Vyčistily celý disk....Po vrácení, my jede v pohodě Některím lidem po nejnovější aktulizace Win se stalo že jim zamrzly Windowsy :)

Zamrzání windows 10 jsem vyřešil v Ovládací panely\Hardware a zvuk\Možnosti napájení\nalevo "nastavení tlačítek napájení"odškrtnutím funkce "Zapnout rychlé spuštění(doporučeno)".Snad pomůže, držím palce.