» Poradna » Ostatní

Zamrznutí PC

Zdravím. Mám tu takový problém. Při jakékoliv větší námaze (při hraní) se mi počítač sekne. A to takovým způsobem,že se sekne zvuk,obraz a nejdou i klávesové zkratky (nejde vypnout ani třeba num lock). Zkoušel sem hlídat i teploty v pc a největší dosažená teplota byla na grafický kartě a to bylo 50 °C,takže vysokými teplotami to asi nebude. Bude zdroj v háji ? Popřípadě měli by jste nějakou radu ? Děkuji. :)

Odpovědi na otázku

Mám obdobný problém. Není to ani tak při zátěži, spíše je to uplně náhodné. I třeba u videa na YT. Počítač zamrzne, včetně zvuku (bzučení, docela hlasité). Kamarádovi to dělalo rovněž, ale vyřešil to tím, že (u win 10) vypnul možnost natáčení her v programu Xbox. Bohužel, u mě to nepomohlo.

Radu? Tak jestli nemáš možnost vyzkoušet jinou GK nebo PSU... Tak to je dost těžký. Teda...jestli si vyloučil SW chybu....jako ovladače a systém.

Popsané problémy se mi začaly dít po poslední větší aktualizaci Windows - předtím fungovalo vše OK. Zrovna jsem ve fázi zálohování dat a pojedu reinstal systému, protože dle mého názoru leží zakopaný zde.