Zamrznutí PC

Zdravím chlapci mám problém občas se mi stane že se mi vypne obrazovka a pc zamrzne protože nejdou slyšet zvuky nic pomůže jen restart pc pak vše funguje v pořádku a já se ptám jestli nemůže být problém v disku vynechcte ted spekulace o grafice procesoru nebo zdroji chci slyšet jestli může být problém v disku kamrád mi říkal že když se vypne disk tím se automaticky zhroutí systém a vypne obrazovka protože nefunguje systém a vždy když pc zamrzne tak disk je uplně potichu nejde prostě slyšet zvuky že pracuje a ani to světélko které bliká a svítí a dává vědět o tom že disk pracuje tak nesvítí je to možně aby byl problém s diskem ? mám SEAGATE ST500dm002 500GB 7200otáček SATA mám ho 2roky defragmentaci a opravu chybných "faktorů nebo sektorů" ted nevím jsem již zkoušel a našlo mi to že není problém tak nevím co myslíte ?

Odpovědi na otázku

Prominte zapoměl jsem dát svuj HWWin10 64bit AMD Athlon X4 860K 3.7Ghz quad coreNvidia Geforce GT 740 2GB superclocked 1085mhz12GB RAM HyperXASRock Fatal1ty killer ted nevím přesně jaká zdroj Z5 600w

Já to vidím na to HDD. Teoreticky můžeš udělat test přes livelinux. Načteš ho a budeš čekat jestli se ti to stane. Když ne, reklamuj/kup nové HDD.