Zamrznutí PC

Zdravím.PC sestava: CPU-AMD Phenom II x4 965 GPU: SAPPHIRE HD 7850 RAM: ZEPPELIN 6GB KIT DDR3 1600MHz CL9 GOLD Základní deska: GIGABYTE 890 GPA-UD3HProblém:Zaseknutí nastává někdy během zobrazení základní desky při úvodu,během načítání OS,nebo když už se dostanu do svého účtu,tak jak kdy,někdy během 3-10 minut,pár krát až po hodince.Začne to problikáváním obrazu,pak lupnutím v reprákách a výpadkem internetu,někdy se to přepne do takových pruhů(šedé) a pomůže jen restart.To problikávání (zhasnutí obrazovky a zapnutí) je i během načítání té základní desky nebo načítání do účtu.Zjistil jsem,že je horký pasivní chladič na základní desce.Zkoušel jsem vyměnit GPU za svůj starší kousek,podobné chyby či se vůbec nenačetl úvod nebo nezobrazil obraz,to samé i bez GPU.Vyměnil jsem zdroj,bez úspěchu.RAM jsem zkoušel po jedné a též stejný problém.Nějaké nápady nebo zakoupit novou zákl. desku? :)

Odpovědi na otázku

Pravděpobně ti bios naběhne.Pokud máš dvd mechaniku zkus live cd,jestli ti zobrazí nějaké problémy.

Máš nějaký návod prosím,hledal jsem na netu a v tomhle se nevyznám.Šlo by to přes USB,protože mechaniku skoro vůbec nepoužívám.Zatím používám NTB,neboť do PC se nedá přihlásit,neustále se vypíná obraz(GPU větráčky se zastaví a zase se spustí po chvilce,naskočí obraz,nebo už ne a restart)

Jaký zdroj za jaký? Jak Memtest: http://www.memtest.org/ ?

Memtest je nemožný,když se to sekne během chvilky...