» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zamrznutí PC při spouštění Steam

Ahoj, nevíte čím může být, že vždy když si spustím službu steam tak se mi při aktualizaci sekne a do 15sec. se sekne celý pc a musím ho restartovat na tvrdo? Zkoušel jsem i přeinstalovat Steam ale nyní se mi tato služba sekne na přihlašovací obrazovce. Vždy mi šla bezproblémově tedy až na měsíc zpět kdy jsem řešil podobný problém a opět u steamu kdy jsem provedl továrku windowsu ale to už se mi nechce. Nejsem si vědom že by jsem instaloval novou aktualizaci k HW. Prostě jsem si chtěl včera zahrát a od té doby se mi to táhne. Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Kouknout do systémového logu na čem to vyhnívá. Před tím měsícem se vám zřejmě povedlo Windows nakopnout stejně jako dnes.Vyřešte příčinu, ne důsledek. Na 99% to bude vašim přičiněním