» Poradna » Ostatní

Zamrznutí ntb po načtení hry

Zdravím, mám problém se spouštením hry League of Legends. Zkoušel jsem hru několikrát přeinstalovat, opravit soubory v patcheru, ale bez úspěchu.Spustím hru, launcher v pohodě najede, přihlásím se, vyberu postavu (zatím v pohodě), ale když se načte hra, tak mi zamrzne notebook. Nic nefunguje, takže ho musím natvrdo vypnout.Neví někdo, čím by to mohlo být?(Zdržte se prosím komentářů typu "notebooky nejsou na hraní", atp..)

Odpovědi na otázku

Doplnění spec: i7 5500U, 8GB RAM, Geforce 940M, W10

RK Nevolat.A zvládne to tu hru ?

Do odkazu koukni a jestli někdo radí správně tak pak na nás houknihttp://boards.eune.leagueoflegends.com/cs/c/pomoc-a-podpora/vZwb...

Palo vše co tam píší jsem zkoušel, nic nepomohlo. A navíc tam řeší trochu jiný problém.

To je vtip? :)

si trhni, nebudu to číst celé, je tam o tom psáno,

To bylo na tu otázku jestli to zvládne tu hru :P Ano zvládne

se říká že sebenadupanější přístroj nemusí leccos zvládnout. Nadols co máš, ale ne značku - vhodné pro rádce zde, já jím nejsem, jen pro tvé údaje jsem reagoval odkazem kde i o tom píšíHraji max šachy v notbuku, rychlovky ač to nestíhá. Ale když vyhraje fanfára troubí

Rozumím :) Hrával jsem lolko na ntb, kde byla integrovaná intel grafika s pamětí 32MB, 2GB RAM, a jakýsi slabší procesor. Nyní mám ntb ASUS X555L. asi před 3 měsíci jsem to normálně hrál, a pak z ničeho nic to začalo takhle zamrzat, nemyslím si, že by to nerozjel. kvalitu mám nastavenou automaticky na vysokou, a na cyri mi to také píše, že splňuje všechny požadavky.. Někde jsem zase četl, že ta hra má celkově problém s notebooky a externími gk. Všiml jsem si, že jsem neměl nainstalovaný Adobe AIR, tak jsem ho doinstaloval (někde jsem četl, že je potřeba ho mít), tak to jdu zkusit co to udělá ..

pak houkni

Tak první hra v pořádku Doufám, že to tak zůstane No nevěřil bych, že taková blbost od adobe, která ani nevím k čemu vlastně je, mi může pořád zamrzávat ntb

O tom adobe jsem četl, ale nerozumíc tomu v hrách, jak Bezručův Havíř mlčel jsem, a dále kopal jsem uhlí Kdysi jsem stahl Eset a zakrátko aktualizoval, Notes se sekal měsíce. Až jednou kdos o tom psal a dal odkaz tuším na podporu. Písli mi že se na mě napojí at zálohuji. bych nestihl. Tak mi poslal odkaz, otevřel jsem ho a bylo ok. Oni posílali aktualizaci jen platícím a kdo si řekl

a ted, už jen že"ráno modřejší večera"

No tak hlavně, že vše je tak jak má

Tak nakonec aby se neřeklo, tak v půlce třetí hry to zamrzlo znova Už nevím co by to mohlo být