» Poradna » Notebooky

Zamrznutí času,

večer vypnut ze sítě např. ve 22: 30 a druhý den stejný čas i starý datum z předešlého dne

Odpovědi na otázku

Začal bych od baterky CMOS.

Datum není ten, ale to.

Gratuluji, jste ve finálním kole o nejde*ilněji napsaný dotaz.

Pozdravit tě rodiče nenaučili, napsat dotaz neumíš, sdělit o jakém zařízení vůbec mluvíš, to se neobtěžuješ a poděkovat za případnou radu, to tě ani nenapadne. Takže si na*er...

To je mi líto....

Kontaktuj CERN, oni se marně snaží o zastavení času, ale tobě se to podařilo. No to je na udělení Nobelovy ceny.

To je jasný, ten budík nemá vlastní baterku, jen si pamatuje poslední čas.

To je jasné, RTC neběží, zřejmě vybitá baterie.