Zamrzávání PC

Ma grafiku radeon x1300 a stává se mi, že když pustím nějakou hru, tak mi pochvíli začnou vynechávat textury a pak PC uplně zamrzne, pak monitor zčerná a konec...pls co s tím?

Odpovědi na otázku

přehřívá se ti

ak má aktívny chladič (ventilátor) - zistiť, či sa točí. Ak nie, kúpiť nový, ak sa točí, vyčistiť od prachu, prípadne kúpiť lepší ventilátor.Ak má pasívny chladič (nemá ventilátor) - vyčistiť rebrovanie chladiča od prachu a nasadiť ventilátor. Ak bude problém pretrvávať, tak reklamovať

jj dík vyřešeno netočí se :D