Zamrzavani aplikaci ( napr. pri SOUBORULOZIT, okno na minutu zmrzne)

Zdravim , nedavno jsem si poskladal sestavu:-Athl.X2 4800+ EE, ATI X1950GT , MB ASUS M2N-E , 2X 1024 DDR2 RAM /800MHZ/CL5 , 320GB sata2 hdd. -WinXP SP1, AMD Dual Core Optimizer, DX9 - 5/2007, New catalyst driverOblivion, STALKER, FEAR slapou pekne ....a zacalo to u hry Call of duty2(multiplayer), kdy mi hra zatuhla vzdy pri nacitani dalsi mapy(nekdy uz i pri prvnim loadingu), vetsinou asi 3ze4 pripadu ani nepomohl CTRL+ALT+DELETE nebo ALT+TAB , musel jsem natvrdo restartovat, no napadlo me ze to bude Pripojenim, tak jsem vypl Firewall,Nod32-off,nahral novy punkbuster, a reinstaloval hru.. ku memu zdeseni - vse beze zmeny , casem jsem zjistil, ze kdyz killnu vetsinu nepotrebnych procesu, je vetsi sance ze hra pri loadingu nazamrzne , ale po chvili hrani na to stejne dojde. S timto problemem bych vas ani neotravoval, pac vetsina z vas si k cod2 ani necuchla, ale je tu jedna SOUVISLOST PRIMO VE WOKNECH.. -- KDYZ DAM KDYKOLIV VE WIN. APLIKACICH "SOUBOR > ULOZIT JAKO >" a potvrdim ulozeni (napriklad tipnuty obrazek v malovani do JPG, nebo obycejnou HTML stranku nebo obrazek ve firefoxu na HDD, ci soubor txt v poznamkovym bloku), okno na minutu zmrzne, kdyz se ho pokousim zavrit, pise mi to ze "neodpovida" . A to same kdyz otevru TENTO POCITAC , vidim prazdne okno, a az po 30 sec. se mi objevi disky (u spravy disku se zobrazi hned).HDD jsem pres noc nechal Defragmentovat , ale problem stale pretrvava.----------------------------------------------------------- ----------------------------Zde mate muj kompletni EVEREST LOG > http://hoff.wz.cz/moje.htm a Hijakthis LOG > http://hoff.wz.cz/hijackthis.logJa uz jsem v koncich, nic ucelneho me nenapada, reinstall XP je asi zbytecny, mam je tyden nove.Predem diky za jakoukoliv pomoc

Odpovědi na otázku

POZOR !!! SOUVISLOST VYLOUCENA!!! vsem se tady omlouvam za spam, ale to primrzavani aplikaci ve win bylo zpusobeno virtualni mechanikou , ktera nepracovala zpravne, po odpojeni je vse ok, i TENTO POCITAC nabehne v milisekunde , ale problem s C.O.D 2 stale pretrvava

Jaký máš zdroj?Má pro tu grafiku ve 3D dost proudu?

400W fortron , ostatni daleko narocnejsi 3D aplikace bezi vporadku.

Co je to konkrétně za paměti?Nepíše jejich výrobce na svém webu, že mají mít pracovní napětí 2,0V nebo podobně?Mají ho správně nastavené?

ZEPPELIN 1024 (2X - DUAL) 800Mhz , 1.8V , CL 5.5.5.18

No mám taky s tím problém. Mám AMD Athlon X2 3800+ EE, ASUS M2N-E, ASUS GeForce 8800GT, 250GB HDD, 2x 512 800Mhz/CL4 RAM. Myslím že to bude procákem nebo základkou, ale viděl jsem někoho, který mněl stajný problem, ale mněl INTEL. Tak nevím. Bud to bude ovladači nebo si počkat na lepší COD.