» Poradna » Ostatní

Zamrzanie počítača po štarte

Dobrý deň, mám stolný počítač s týmto softwérom: Intel (R) Core (TM)2 Duo CPU E 4700@2.60GHzGrafika NVIDIA GE Force9500GTRam: 6,00GB, Na HD -C Voľné 117,43 GBWindows 10 Pro Verzia 1909Celkové 15 aktualizácii, posledné dve z 22.04.2021 KB5000808, KB4535680Po zapnutí počítača a asi dvoch minutach (je to rôzne) počítač zatuhne a je potreba tvrdý reštart, potom už funguje normálne, až na nejakú výnimku, ale to sa stáva iba zriedkavo. Podľa môjho názoru sa to prejavuje od vtedy ako sa zvýšil počet aktualizácii, ale to je len laicky názor. prosím o odborné stanovisko, ak sa to dá. Ďakujem

Odpovědi na otázku

To už je pěkně starý kousek. Jsou pro tu grafiku ještě vůbec ovladače pro W10?Ale začal bych určitě tím, že se podívám na SMART disku, zda je v pořádku. Třeba pomocí CrystalDiskInfo.