Zamrzanie obrazu

zdroj - Corsair VS650doska- GA-B85-HD3procesor - intel pentium g3258grafika - asus strix-gtx970-dc2oc-4gd5ram - ddr3 hyper xfury 8 GBchcel by som sa opytat.Kamarat mi nedavno predal tuto grafiku no mam s nou jeden problem.Niekedy pocitac ide par dni v poriadku no niekedy sa stane ze obraz zamrzne a zvuk taktiez je nutny restart a vsetko ide zase ako ma .Neviete cim by to mohlo byt ? bios mam najnovsi a drivre na grafiku mam taktiez aktualizovane

Odpovědi na otázku

Pokud si pamatuješ přibližný čas můžeš se podívat co se v tu chvíli stalodo startu napiš "eventvwr.msc" a podívej se na proběhlé události, možná tam najdeš odpověď