» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zamrzání windows

Zdravím,Prosím o radu s PC. Dostalo se ke mě jedno se kterým si nevím rady.Zkusím popsat celou historii Dostal jsem na reinstal PC a udělal všechno jako vždy. Windows týden běžel bez jakékoliv chybky. Po týdnu začal zničeho nic zamrzat a restartoval se...zkusil jsem tedy znovu reinstalovat ale win7 už nešel, po zapnutí instalace těsně před tím než naskočí výběr jazyka jaký chcete zvolit komp někdy zamrzl, někdy se hned restartoval. zkusil jsem vytáhnout ramky, grafiku, HDD...vlastně všechno co je na desku připojené. Nic nepomohlo. Jen ze zvědavosti jsem zkusil win 8, instalace v pořádku. Ale po prvním zapnutí systému se opět z ničeho nic restartoval. Někdy psal: irql not less or equal, někdy: Unexpected Kernel Mode Trap...Jedná se o PC:deska: 945p A7Agrafika gigabyte gv-rx13128D-RH2 GB ram DDR2 800Zkusil jsem snad všechno...snad někoho z vás něco napadne :/ Dík H.

Odpovědi na otázku

Taky jsem se setkal s podobně blbnoucím PC a na vině byl tenkrát zdroj (FORTRON). po náhradě za obyčejný 350W Chieftec (šlo o kancl mašinu) bylo vše OK.

> Restarty nenadálé, bez BSOD ... zdroj.> Zamrzání (speciálně u 3D nebo náhodně), následný restart, BSOD ... grafická karta.Řeší se to náhradními komponenty a otestováním. U tebe bych začal kartou (rychlé) pak zdroj (chce praxi).