» Poradna » Programy

Zamrzani Win XP

Vcera mi pri nacitani Win XP zamrzl pocitac, po restartu se to opakovalo. Zkusil jsem nainstalovat WIN XP znova a po par minutach zamrzl pocitac znova. Pres stav nouze jsem se zkousel vrati pomoci bodu obnoveni ale i to nepomaha ....Nevim v cem by mohla byt chyba, diky za kazdou radu.Sempron 2400, DDR 512MB, Radeon 9600, Asus A7V600-X, SB Live

Odpovědi na otázku

Velice často je na vině vadná paměť - zkus vyndat a zasunout bloky (může to být jenom špatný kontakt), jestli máš více bloků, zkus na chvíli jeden z nich vyndat, pokud to nepomůže, tak vyndej ten druhý... Další možná závada - špatný ventilátor na procesoru - přehřívání... Jestli máš připojení k intenetu, může tě atakovat červ - zapnout firewall. A může to být cokoliv jiného.